X
تبلیغات
زولا
مناطق حساس و لذتبخش بدن

اقتباس از مقاله
 the art of love making
  
 مناطق لذتبخش بدن قسمتهایی از بدن ماست که تحریک آنهانقش مهمی در تحریک جنسی و لذت بیشتر دارد.در بیشتر مردها و زنها توجه شریک جنسی به قسمتهای دیگری از بدن غیر از اندام های جنسی موجب برانگیختن شهوت و میل جنسی میشود.تحریک خوب و مناسب این نقاط در مرحله عشق بازی میتواند لذت نزدیکی را چند برابر کند.باید توجه داشت که مناطق لذت بخش بدن از فردی به فرد دیگر متفاوت است و شما باید بتدریج و حین عشق بازی و ماساژ مناطق حساس بدن خود و شریک جنسیتان را کشف کنید.  
  
 نقاط حساس بدن مرد: افرادیکه فکرمیکنند تنها نقطه شهوانی بدن مرد اندام جنسی اوست هرگز زحمت جستجو برای یافتن مناطق حساس دیگر را به خود نداده اند.اگر شما به بدن مرد بیشتر توجه کنیدقسمتهایی را کشف خواهید نمود که به کمک آنها خیلی سریع و راحت میتوانید مرد را تحریک کنید.
  
 1- سر:بیشتر مردها از نوازش سر و موهایشان بخصوص عبور انگشت از بین موها لذت میبرند.علت این امر رهاسازی هورمون اندورفین در اثر ماساژ پوست سر است.
  
 2- لاله گوش:بوسیدن زبان زدن مکیدن و خوردن لاله گوش برای مرد لذت بخش است.ولی مراقب باشید زیاد آنرا خیس نکنید!
  
 3- لبها:فقط به بوسیدن لبها اکتفا نکنید بلکه آنها را مکیده و بخورید!
  
 4- گردن:ناحیه زیر فک تا پایین گردن را در دو طرف ببوسید.
  
 5- پشت:شانه پشت و کمر او را ماساژ دهید.بعد مهره های کمر او را از بالا تا پایین ببوسید.
  
 6- سینه ها:خیلی از مردها بوسیله نوازش نیشگون گرفتن زبان زدن یا آهسته گاز گرفتنسینه شان تحریک میشوند.
  
 7- باسن:کفل و ناحیه مقعد مرد پایانه های حسی زیادی دارد.این ناحیه را نوازش کرده و مقعد او را با انگشت تحریک کنید.
  
 8- پاها:هرچند عده ای از مردها از آن متنفرند ولی بعضی دیگر عاشق پا بوده و از نوازش بوسیدن و حتی لیسیدن و خوردن پاهایشان لذت میبرند.
  
 9-اندام جنسی:بیضه بیخ آلت در بالای بیضه سر از مناطق بسیار حساس اندام جنسی هستند که تحریک آنها با دست زبان و بوسیدنشان خیلی موثر است.
  
  
  
 نقاط حساس بدن زن: زنها در مقایسه با مرد ها اطلاعات بیشتری در مورد نقاط شهوت انگیز بدنشان دارند. شاید علت این امرعلاقه آنها به بازی و معاشقه قبل از انجام نزدیکی باشد که باعث کشف سایر مناطق لذت آور بدنشان میشود.حتما" شما از وجود تعداد زیادی منطقه لذت آور در بدن زن شگفت زده خواهید شد.
  
 1- سر:بازهم به دلیل رها شدن اندورفینها نوازش و حتی شانه کردن موهای سر برای زن لذت بخش است.
  
 2- گوش:برخلاف عقیده شایعی که وجوددارد زنها از فرو بردن زبان در گوششان لذتی نمیبرند.بجای آن بهتر است لاله گوش و خارج آنرا ببوسید و لیس بزنید.
  
 3-لبها:بوسیدن و مکیدن لبها در زن و مرد اثر یکسانی دارد.
  
 4-زیر بغل بازو ومچ دست:این نواحی را به نرمی و بانوک انگشت نوازش کنید.
  
 5-سینه:بهتر است خود را فقط به نوک سینه محدود نکنید!هر دو سینه را کاملا" در دست گرفته و مانند خمیر آنها را بمالید.نوک سینه ها را ببوسید بمکید و آنها را بخورید.
  
 6-شکم و ناف:زنها از نوازش و غلغلک این دو قسمت خیلی لذت میبرند.با نوک انگشتتان روی شکم و اطراف ناف دایره بکشید.دست خود را بالای شکم و زیر دنده ها گذاشته و آهسته به سمت لگن بیاورید.هرگز از بوسیدن و لیسیدن شکم غافل نشوید.
  
 7-پشت:بیشتر زنها کشته ماساژ پشت هستند!!انگشت خود را روی مهره ها بالا و پایین ببرید و کمر او را بمالید.میتوتنید این کار را حتی هنگام نزدیکی هم انجام بدهید.
  
 8- باسن: به دلیل فراوانی گیرنده های عصبی تحریک این منطقه بسیار شهوت انگیز بوده میتوانید آنرا نوازش کنید بلیسید گاز بگیرید یا حتی به ان ضربه بزنید.
  
 9-قسمت داخلی ران پشت زانو و ساق پا:رانها را ماساژ داده به سمت اندام جنسی بروید.پشت زانو را به آرامی با نوک انگشت تحریک کنید.ساق و قسمت بالای مچ پا نیز فوق العاده حساس است.
  
 10-پاها:ماساژ پا و مکیدن انگشت میتواند بسیارتحریک کننده باشد.
  
 11- اندام جنسی:آخرین جایی است که باید به سراغ آن بروید.لب خارجی واژن را با نوازش دست بوسیدن و مکیدن تحریک کنید.سپس سراغ کلیتوریس رفته و با تحریک آن بوسیله انگشت و نوک زبانتان او را به اوج لذت جنسی برسانید.
  
 همانطور که قبلا"گفتیم نقاط لذت بخش جنسی در افراد متفاوت است.شما باید با بدن شریک جنسیتان خوب آشنا شوید و مناطق حساس آنرا یکی یکی کشف کنید.