X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

 انواع روشهای برقراری رابطه ی جنــسی    

 تصویر ۱ 

حرکت 1

1.در این حالت باید یک بالشت زیر سر زن قرار بگیره تا به استخوانهای گردن فشاری وارد نشه . از طرف دیگه حتماً یک بالشت هم زیر باسن زن باید قرار بگیره چون این حالت فشار زیادی رو به مهره های کمر وارد میکنه در نتیجه با استفاده از بالشت میشه این فشار رو به حداقل رسوند...

2. در این حرکت مرد میتونه یکی از پاهاش رو به سمت جلو قرار بده و وزن خود رو بروی اون بندازه..از طرفی در این حالت حرکت مرد کندتر شده و برای موقعی خوبه که مرد می خواد انزالش رو کنترل کنه ولی نمی خواد از حرکت بدنی دست برداره.. بدلیل فیزیک خاص این حرکت امکان دخـول عمیق به مـقعد و واژن کاملاً امکان پذیره و براحتی مرد میتونه با قرار دادن هر دو پای خودش به سمت جلو دخول عمیقی رو صورت بده...

3. زن میتونه هر دو پا یا یک پای خودش رو بسته به میزان راحتی بروی شونه های مرد قرار بده. همچنین میتونه کف دو پای خودش رو بروی سینه های مرد قرار بده و لذت فراوان حسی رو از خودش ساطع کنه.

4. در این حرکت امکان تحریک سـینه های زن و همچنین بوسیدن و نوازش زن بطور کامل توسط مرد وجود داره و در جمعبندی حرکت کاملی تلقی میشه...

5-اشکال مهم این حرکت اینه که بطور کامل برای همه زنان قابل اجرا نبوده و زنانی با اندام چاق و فربه و زنانی که دارای انعطاف بدنی مناسبی نیستند قادر به اجرای اون بدون فشار نخواهند بود.... 

 

 

 تصویر ۲ 

حرکت 2

1. در این حرکت مرد ابتدا باید فاصله پاها رو از همدیگه کم کنه تا بتونه یک نشیمنگاه برای زن فراهم کنه..سپس باید وزن خودش رو بروی آرنجها بندازه

2. زن باید وزن خودش رو بسمت عقب بندازه و با دست مچ پاهای مرد رو بگیره

3. مرد با دستهاش مچ پاهای زن رو میگیره تا از هر حرکت جانبی و اضافی جلوگیری بشه

4. فیزیک خاص این حرکت امکان دخـول رو هم به مقعـد و هم به واژن امکان پذیر میکنه

5. یکی از نقاط قوت این حرکت در اینه که معمولاً آلت مرد در این حرکت براحتی نقطه G رو در زن تحریک میکنه و میتونه تولید کننده ارگاسم قوی برای زن باشه

6. در این حرکت مرد قدرت چندانی برای حرکت نداره.البته اگر این حرکت بروی تخت انجام بشه تا حدودی امکان حرکت رو فراهم میکنه ولی باز مطلوب نیست...بنابر این بهتره که در این حرکت زن کنترل کامل فعالیت و ارگاسم رو بعهده بگیره چراکه از دایره حرکتی بالایی برخورداره...

7. یک از ضعفهای این حرکت اینه که زوجین بدون تغییر وضعیت امکان بوسیدن و یا نوازش یکدیگر رو ندارند.در نتیجه در لحظات هیجانی که زن یا مرد احتیاج به نوازش توام با حرکت دارند متاسفانه امکانش فراهم نمیشه....

8. بزرگترین نقصی که این حرکت داره و باعث میشه که شدیداً توصیه بشه برای حرکت آخر از این حالت استفاده نشه در عدم کنترل در جلوگیری از انزال میباشد... زوجینی که از راه جلوگیری از بارداری بصورت قطع فعالیت استفاده میکنند در این حرکت شدیداً دچار مشکل میشوند چراکه امکان دارد به یکباره کنترل از دست مرد خارج شود و انزال خود را درون واژن انجام دهد..... 

 

 

 تصویر ۳ 

حرکت 3

1. همانطور که مشاهده می کنید در این حرکت مرد باید مستقیم به روی یک صندلی یا کاناپه بشینه و زن روی اون قرار بگیره...
2. در این حرکت پاهای زن در اطراف مرد قرار می گیره و دستهای وی نیز با گرفتن گردن مرد باعث میشه که در بدن زن یک حالت کشیدگی ایجاد بشه و شادابی بیشتری رو فراهم کنه.

3. در این حرکت همانند حرکت شماره گذشته ، مرد قدرت حرکت چندانی رو نداره و این زنه که کنترل کامل حرکت رو بعهده می گیره.

4. این حرکت یکی از کامل ترین حرکات در زمینه نوازشی میباشد...چراکه به خاطر فرم خاص بدن زن ، سـینه ها بصورت بلند شده در اختیار مرد قرار داره و مرد میتونه در زمان کورس جنسی براحتی اونها رو نوازش کرده و یا در صورت خوشایند زن نوک اونها رو به آرامی فشار اندکی بدهد.

5. شکم و بخش تحتانی زن بطور کامل قابل نوازش بوده و مرد می تواند براحتی در زمان کورس جنسی با لمس و تحریک کلـیتوریس ، زن را براحتی به مرحله ارگاسم برساند..

6. بدلیل فرم خاص این حرکت صورت مرد در کنار صورت زن قرار دارد و مرد می تواند در حین رابطه مشغول بوسیدن و مکیدن لاله گوش و لبهای زوج خود شود.

7. مرد میتواند براحتی در حین رابطه در گوش زن نجوا کند.ضمن اینکه اصواتی که در حین رابطه از دهان زوجین خارج میشود بسیار لذت بخش بوده و زن و مرد با شنیدن آنها می توانند احساس کنند که در حال رابطه شیرین و کاملی هستند.فیزیک خاص این حرکت امکان شنوایی هرچه بهتر این اصوات رو فراهم میکنه.

8. در این حرکت امکان دخول کامل و عمیق هم برای مـقعد و هم برای واژن وجود دارد.

9. یکی از اشکالات این حرکت مانند حرکت گذشته در این است که به دلیل بسته بودن دایره فعالیتی مرد، زوجینی که از شیوه جلگیری از بارداری به روش خروج و انزال استفاده می کنند نباید از این حرکت بعنوان حرکت آخر استفاده کنند. چراکه ممکن است مرد توان جدا سازی خود را از دست داده و مایع SEMEN یا منی را درون واژن خالی کند.
10
. اشکال دیگه این حرکت اینه که برای زنانی با اندام چاق مفید نمی باشد. چراکه به خاطر اینکه کنترل ارگاسم در اختیار زن می باشد، زن باید از انعطاف بدنی خوبی برخوردار باشد تا بتواند حرکت موجی شکلی را در کمر خود تولید کند.توجه داشته باشید که این حرکات در کورسهای جنسی باید بصورت موجی شکل باشد و نه بصورت رفت و برگشت..چرا که حرکات از این دسته باعث نمی شوند که وزن بدن بصورت ضربه وارد بدن مرد بشه و اون رو از حالت لذت به حالت تحمل تبدیل کنه...
11. از این حرکت به خاطر فرم خاصی که داره برای زنانی توصیه میشود که دارای زوجی هستند که توانایی بلند کردن اندام جنسی خود رو ندارند...اینگونه زنها شاید بعد از ازدواج بدلیل این مشکل همسر تا مدتها باکره بمانند و امکان رابطه نداشته باشند ولی با این حرکت می توانند نقص همسر را جبران کنند.... 

 

 

 تصویر ۴ 

حرکت 4

1. در زمان استفاده از این حرکت باید باسـن زن رو بطور کامل بالا کشیده و سپس اقدام به شروع کورس نمایید. چراکه با بالاتر کشیدن باسن امکان دخـول با سادگی انجام میشه و فشار کمتری به زن وارد می شود. همچنین آقایون باید از خوابیدن به روی کمر زن در این حالت بخاطر فشاری که به زن میاد اکیداً خودداری کنند.

2. این حرکت معمولاً جزء حرکات فانتزی بحساب میاد و امکان ایجاد دراز مدت اون وجود نداره..در این حرکت زن تحت فشار قرار داره و کنترل کافی هم بروی بدن خودش نداره.در نتیجه نباید انجام این حرکت باعث بشه که در زن احساس ناراحتی بوجود بیاد.مرد باید سعی کنه با محکم در دست گرفتن باسـن زن امکان اینکه زن به سمت جلو حرکت کنه رو کم کنه..از طرف دیگه این امر موجب میشه که دیگه زن از ترس افتادن حواسش از رابطه پرت نشه.

3. در این حرکت کنترل بطور کامل در اختیار مرد میباشد و حتی در این حرکت لذت جنسی با درصد بالایی در اختیار مرد بوده و سهم کمی شامل ارضاء زن میشه.

4. شدیداً توصیه میکنم که در زمان ایجاد این رابطه از رفتاری که باعث بشه زن احساس سبکی و حتی توهین کنه خودداری کنید و باعث نشید که نوع حرکت جنسی شما معرف شخصیت نا صحیحی از شما بشه..چراکه زن در این حرکت خودش رو تقریباً بدور از هیجان نگه میداره و امکان رسیدن به ارگاسم رو بیشتر در اختیار مرد قرار میده.

5. این حرکت اکثراً برای مواقعی که زوجین قصد ایجاد رابطه سریع و کوتاه مدت رو دارن و یا قصد رسوندن مرد رو به ارگاسم سریع دارن توصیه میشه

6. امکان نفوذ عمیق و کامل به مـقعد و واژن در این حرکت وجود داره.

7. یکی از ضعفهای این حرکت اینه که مرد امکان لذت رسونی به زن رو از طریق دهان و بوسه عملاً نداره و صرفاً می تواند با بوسیدن و نوازش کمر زن تا حدودی این حس رو ایجاد کند.در این حالت البته امکان لمس و نوازش کلـیتوریس و سینه ها تا حدودی امکان پذیر می باشد.

8. برای ایجاد رابطه بهتر شدیداً توصیه میکنم که به جای حرکتهای رفت و برگشت توسط مرد اجازه داده شود که زن از طریق حرکات موجی کمر امکان کورس جنسی رو فراهم بکنه که البته این برای خانمهای وزن بالا امکان پذیر نیست

9. بستن پاهای زن در این حرکت با وجود اینکه باعث درگیر شدن بیشتر آلت مرد و در نتیجه ارگاسم سریعتر میشه ولی امکان توازن رو ازش خواهد گرفت.من توصیه میکنم با باز تر کردن پاهای زن امکان بالانس بهتری رو فراهم کنید ضمن اینکه در این صورت امکان نفوذ عمیقتر هم وجود داره.

10. این حرکت بدلیل نفوذ کامل و همچنین امکان جدا سازی سریع زوجین در زمان ارگاسم برای حرکت آخر توصیه میشه 

 

 

   تصویر ۵ 

حرکت 5

1. همونطور که مشاهده میکنید زن در این حرکت باید به پهلو دراز کشیده و کاملاً بدن خود را شل کند.

2. مرد باید در بالا قرار بگیرد و سپس با قرار دادن یک دست بصورت اهرم وزن خود را بروی بیاندازد.همچنین باید یک پای خود را در میان پاهای زن قرار داده و پای دیگر را تا حدودی جمع کرده و جلوتر از خود قرار دهد.

3. در حرکات جنسی مسائل لمسی و نوازشی تاثیر بسزایی در کیفیت رابطه دارد. همچنین منظور از کشش داشتن و گرم نگه داشتن رابطه برای زنان استفاده از چنین تکنیکهایی میباشد که توان لذت بخش کردن رابطه را دارند. در حرکت بالا زن با قرار دادن یک پای خود بصورت فوق می تواند با ساق پای خود نوازشی را در اندام مرد پدید آورد که بطور لذت بخشی بار احساسی مطبوعی از خود ساطع خواهد کرد. از طرف دیگه اینکار باعث می شود که پای زن مثل یک تکیه گاه عمل کنه و فشار و وزن مرد رو تقسیم کنه.

4. در حرکت فوق مرد امکان اینکه با دست مخالف کمر و بخش پشتی زن را لمس و نوازش کند را بطور کامل دارا می باشد
5-در این حرکت امکان نفوذ هم از سمت مقـعد و هم از سمت واژن امکان پذیر میباشد ولی توصیه این حرکت برای استفاده و نفوذ به مقـعد میباشد.

6. یکی از مشکلات زوجین این است که به دلیل فاصله کم بین مـقعد و واژن امکان دخول اشتباه وجود دارد و خصوصاً برای دخترها این اشتباه می تواند باعث صدمه دیدن پرده بـکارت شود... این حرکت بخاطر فرم خاصی که دارد با بالا تر آوردن مقـعد و همچنین جمع کردن لبهای واژن بطور خیلی کاملی امکان اشتباه را پایین می آورد.

7. یکی دیگر از فوائد این حرکت این می باشد که در لحظات شروع ســکس مقــعدی ممکن است به زن فشار وارد شود ولی در این حرکت به دلیل باز بودن پاها از یکدیگر و قرار گرفتن مطلوب فیزیکی در این حالت تا حد ممکن از فشار ممکنه به زن کاسته شده و امکان ناراحتی را تا سر حد امکان پایین می آورد. ضمن اینکه عضله مقعد در این حرکت سریعتر از سایر حرکات خود را با آلت مرد وفق داده و پذیرای آن می گردد.

8. فایده دیگر این حرکت در این است که مرد فشاری را به کمر یا بدن زن تحمیل نمیکند ولی در این حال می تواند به راحتی به صورت و اندام زن دسترسی داشته و به معاشقه بپردازد.

9. از دیگر فایده های این حرکت دایره باز مرد در زمان ارگـاسم میباشد... مردانی که بطرز جلوگیری طبیعی بشیوه خروج و انزال رابطه برقرار میکنند براحتی در لحظه حساس بدون هیچ ممانعتی قادر به جدا سازی خود از زوج بوده و امکان بارداری نا خواسته را پایین می آورند.

10. اشکال این حرکت در این است که به کتف و دستان مرد فشار زیادی وارد می آید و در دراز مدت مرد بخاطر خستگی مجبور می شود که وزن خود را تا حدودی بروی زن و آرنجهای خود بیاندازد که این عامل باعث میشود ، بدلیل وجود حرکات رفت و برگشتی آمیزشی تا حدودی سائیدگی در آرنجهای زانوها و سائد بوجود بیاید اشکال دیگر آن این است که در این حالت امکان دسترسی مطلوب به سینه های زن و نوازش آنها در حین رابطه وجود ندارد و این در زمانی که زن نیاز به این مورد را در خود حس میکند امتیاز منفی برای این حرکت بحساب می آید.

  11. بطور کلی این حرکت جزء حرکات مفید و همچنین حرکات میانی در طول رابطه تلقی می گردد.

 

 

تصویر ۶    

حرکت 6

1. در این حرکت زن باید بروی سطحی بنشیند که ار نظر ارتفاع بالاتر از زوج قرار بگیرد. برای این منظور همانطور که مشاهده می کنید می توانید از اینگونه صندلیها با پایه بلند که اغلب برای بخش Open آشپزخانه استفاده می شود و یا از یک میز استفاده کنید. زن در این حرکت با گرفتن صندلی توسط دستان خود بعنوان ساپورت برای بدن، این امکان را دارد که در لحظات حساس از روی صندلی خود را بلند کرده و جهاز جـنسی خود را به دهان زوج نزدیکتر سازد.یکی از نکاتی هم که توصیه میشه برای بهتر انجام شدن این حرکت رعایت بشه اینه که زن در زمان اجرای این حرکت همونطور که میبینید کمر خودش رو به سمت عقب متمایل کنه و به هیچ عنوان حالت قوز کردن رو بخودش نگیره.

2. در این حالت زن قادر است برای دسترسی راحتتر مرد به جهاز جنسی، یک پای خود را بروی شانه زوج قرار دهد. زن می تواند با کشیدن کف پای خود بروی کمرو شانه های مرد ضمن ایجاد یک لذت حسی برای مرد، به وی بفهماند که از حالت فعلی لذت می برد و فعلاً خواستار حفظ این حالت می باشد.

3. مرد در این حرکت لذت چندانی نمی برد و خود را کاملاً وقف زن می کند .در واقع این حرکت جزء حرکات اختصاصی برای زنان می باشد. وی باید در این حرکت براحتی بروی زمین زانو بزند و بخاطر نوع خاص این حرکت در زمان تحریک جهاز جنسی زن توسط دهان زوج، به ستون فقرات و مهره های گردن وی هیچ فشاری وارد نمی آید. این مهم باعث میشود که مرد بتواند با خستگی و فشار کمتر مدت زمان بیشتری را به این عمل مبادرت ورزد.

4. این حرکت جزء حرکات آغازین رابطه و در دسته سـتکس دهانی (Oral s e x) دسته بندی میشود.

5. یکی از اشکالات این حرکت این است که بدلیل فیزیک خاص اون، مرد توانایی تحریک بخش داخلی واژن رو توسط زبان بخوبی دارا نیست و صرفاً قادره که بخش روی کلـیتوریس و لبهای کوچک رو تحریک کنه. چراکه اگر بخواهد بخشهای پایینتر و داخلی تر رو تحریک کنه یا باید کمر زن رو بیشتر خم کنه که نتیجه اون فشار به مهره های کمر زن میباشد و یا مرد باید گردن خود رو بسمت داخل سوق بده که باعث میشه به مهره های گردن فشار بیاد و عملآً قادر نخواهد بود مدت زیادی خودش رو در این حالت نگه داره.

6. یکی از نکات مثبت این حرکت امکان دسترسی به نقطه G در واژن زن میباشد. مرد می تواند بوسیله انگشت براحتی به نقطه G دسترسی پیدا کنه و با تحریک اون ارگـاسم مطبوعی رو برای زن فراهم بیاره.

7. در این حالت امکان ارتباطات حسی توسط زن و مرد بطور کامل وجود دارد. بطور مثال مرد می تواند با دستان خود براحتی به سـینه های زن دسترسی داشته و اونها رو تحریک کند.همچنین در زمان طیف عاطفی ساطع از رابطه، زن امکان چشم دوختن به مرد و همچنین نوازش موهای مرد رو نیز داراست.ضمن اینکه رن می تونه با در دست گرفتن سر مرد کنترل ارگـاسم رو خودش بعهده بگیره و نحوه حرکت اون رو همانگونه که مطلوب وی می باشد تنظیم کنه.این نیز یکی دیگر از امتیازات مثبت این حرکت می باشد.

8. از امتیاز منفی دیگر این حرکت می توان از ایجاد مشکل تنفسی برای مرد نام برد. چراکه مرد مجبوره برای تحریک بهتر، در شرایطی باشه که بخش تحتانی شکم زن در زیر بینی مرد قرار می گیره و این امکان تنفس راحت رو از مرد میگیره. این باعث میشه که مرد سریعاً خسته شده و برای ادامه رابطه تلاش کمتری انجام بده.

9. توصیه می کنم زنان برای اجرای این حرکت حتماً دارای جهاز جنسی اصلاح شده و تمیز کرده باشند چراکه موهای زائد بدن در این حالت به نجوی قرار می گیره که امکان برقراری صحیح و مطلوب رابطه رو از مرد می گیره و نتیجه اون تلاش بی مورد و خسته شدن زوجین ، بدون کسب رضایت خواهد بود. 

 

 

 نظر یادتون نره ه ه ه 

راجب متن و عکسا 

یا اگه سوالی دارین بگین